KONTAKTY

SPAW
P.O. BOX 12 02201
Čadca SLOVENSKO
tel: tel: +421 902 307 002
elektrospaw2(a)wp.pl

TOVAR V AKCII

naša cena 600 EUR (15 621 Kč)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

 

Do tejto sekcie vyplňte obchodné podmienky vášho e-shopu.

Pred nákup žiadať o dostupnosť tovar a prúd ceny !

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky
Objednávky odeslané prostřednictvím tohoto internetového obchodu jsou pro obě strany závazné. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů. V případě stornování objednávky je kupující povinnen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s „Obchodními podmínkami“ a reklamačním řádem prodávajícího a že bezvýhradně a dobrovolně akceptuje veškerá ustanovení těchto dokumentů a je si vědom všech práv a povinností z nich vyplývajících. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího jeho převzetím a úplným zaplacením kupní ceny. 

Cena zboží
Cena zboží je uvedena u každé položky. Ceny jsou platné DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. Ceny za dopravu jsou uvedeny v sekci "Platba a doprava". 

Vrácení zboží
Zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má zákazník - "spotřebitel", to je nepodnikající osoba, nárok na vrácení zboží bez údání důvodů. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené a ani nesmí nést žádné známky jeho používání. Zboží musí být zabaleno v originálním balení (včetně veškerého příslušenství a dokumentace) a doručeno nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi na adresu provozovatele která je uvedena na prodejním dokladu. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka do 14 dnů na jím udané číslo bankovního účtu, popř. na adresu poštovní složenkou.
Toto ustanovení občanského zákoníku se nevztahuje na podnikající osoby, firmy, ty mohou výrobek reklamovat. 

Omezení odpovědnosti
Naše firma věnuje velké úsilí o zveřejnění co možná nejpřesnějších a nejširších informací o nabízeném zboží. Přesto mohou některé obrázky nebo texty obsahovat nepřesnosti či chyby způsobené převodem informací z třetích stran. Naše firma proto nemůže převzít odpovědnost za případné škody, které vzniknou použitím těchto neúplných nebo nepřesných informací. V těchto případech si také naše firma vyžaduje právo odmítnut či zrušit objednávku a to i v případě uvedení nesprávné ceny. 

Ochrana osobních údajů
Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne jakékoli třetí straně. Potřebné osobní údaje budou předány pouze dopravci (jméno, adresa, popř. telefon). Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.